Pomoc fachowców + ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Wybierz pakiet łączący pomoc fachowców z ubezpieczeniem OC.

Poznaj zakres ubezpieczenia:

Jest dla Ciebie, Twoich najbliższych, a nawet zwierząt domowych

Obowiązuje w dowolnej sytuacji życia codziennego, także podczas amatorskiego uprawiania sportu

50 000 PLN

To 50 000 PLN sumy ubezpieczenia rocznie

Pozbądź się problemu domowych napraw. Wystarczy, że zadzwonisz, a my przyślemy fachowca, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem w Twoich czterech ścianach. Z nami możesz liczyć na pomoc technika urządzeń grzewczych, gazowych, elektrycznych, systemów alarmowych i domofonowych oraz serwisanta sprzętu RTV/AGD, hydraulika, szklarza, ślusarza jak i dekarza. Dajemy Ci pewność szybkiego naprawienia domowej awarii, a nasze centrum zgłoszeń działa przez całą dobę.

Wybierz pakiet łączący pomoc fachowców z ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Z naszym ubezpieczeniem nie musisz również obawiać się kosztów nieumyślnie wyrządzonych szkód takich jak zalanie mieszkania sąsiada.

Choć jestem grafikiem komputerowym, to nie chcę sobie wizualizować domowego Armagedonu związanego z przeróżnymi usterkami. W związku z moim zawodem bardzo dużo czasu pracuję w domu, a w wolnych chwilach wyczynowo trenuję kolarstwo górskie. Ten pakiet jest stworzony dla mnie. W razie domowej awarii nie muszę odrywać się od pracy. Natomiast podczas treningu nie martwię się, że przypadkowo porysuję lakier zaparkowanego samochodu czy też ochlapię błotem elegancko ubraną panią.

Fabian

Stwórz pakiet dla Twojego domu!

Ubezpieczenie OC + pomoc fachowców + opieka medyczna

Ubezpieczenie OC + pomoc fachowców

Opieka medyczna