Opieka medyczna + pomoc fachowców + ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia Energi i żyj beztrosko.

Poznaj szeroki pakiet ubezpieczeń:

Opieka medyczna w nagłych przypadkach

Naprawa domowych awarii

Pokrycie kosztów szkód w razie ich wyrządzenia innym

Pierwsza część pakietu to usługi służące zdrowiu Twojemu i Twojego partnera. W razie wypadku czy nagłej choroby zapewnimy transport medyczny, sprzęt rehabilitacyjny czy też wizytę lekarza.

Druga część prezentowanego ubezpieczenia to pewność szybkiego naprawienia domowej awarii. Nasze centrum zgłoszeń działa przez całą dobę. Z nami możesz liczyć na pomoc technika urządzeń grzewczych, gazowych, elektrycznych, systemów alarmowych i domofonowych oraz serwisanta sprzętu RTV/AGD, hydraulika, szklarza, ślusarza jak i dekarza.

Trzecia część ubezpieczenia odnosi się do szkód powstałych w mieniu:

  • Twoje dziecko wybiło piłką szybę w oknie sąsiada?
  • w wyniku awarii pralki zalałeś mieszkanie piętro niżej?
  • pies zniszczył ogródek sąsiada?

Kosztami takich szkód nie musisz się już martwić. Zostaną one pokryte z ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, które też jest w tym pakiecie.

W ubiegłym roku mieliśmy w ciągu kilku miesięcy splot nieszczęśliwych wypadków. Mąż zwichnął nogę na nierównym chodniku, w domu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej, natomiast piłkarska pasja naszego syna doprowadziła do uszkodzenia samochodu zaparkowanego w pobliżu boiska. W związku z tym zdecydowałam się na wybór ubezpieczenia multiochrona od Energi, moi aktywni domownicy poparli tę decyzję bez wahania.

Anna

Stwórz pakiet dla Twojego domu!

Pomoc fachowców

Ubezpieczenie OC + pomoc fachowców

Opieka medyczna